TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Aplikace

Neustálá snaha o vědecké poznání inspiruje TESCAN k vývoji zobrazovacích, analytických a modifikačních technologií, které drží krok s rostoucími potřebami našich zákazníků.

Pomáháme vědcům stále posouvat hranice lidského vědění. Naše přístroje zobrazují detaily v až nanometrovém měřítku, odhalují tajemství vztahů mezi strukturou materiálů a jejich vlastnostmi, umožňují porozumět chování buněk nebo vzniku Země. Tím ale naše práce nekončí. Děláme vše pro to, aby naše přístroje byly jedinečné nejen v parametrech, ale i ve způsobu použití: pokročilé automatizaci a intuitivním ovládání.

Bez ohledu na oblast vědeckého působení nabízí TESCAN nejmodernější SEM, FIB-SEM a mikro-CT řešení, která vám umožní zobrazovat vaše vzorky ve vysokém rozlišení, s vysokým kontrastem a v některých případech také dynamicky. Naše systémy jsou navrženy s ohledem na všestranné využití s možností dalšího přizpůsobení systému přidáním volitelných komponent a příslušenství, které umožňuje složité experimenty a komplexní analýzy.

Našim zákazníkům dodáváme nejen špičková řešení, ale nabízíme jim také spolupráci na návrhu optimálního systému, tak aby odpovídal jejich konkrétním a specifickým požadavkům. Právě komunikace s našimi zákazníky a naslouchání jejich potřebám je hnací silou našeho vývoje.