TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Do Libereckého kraje se v září sjede světová nanotechnologická špička – NanoCzech Liberec 2023

27. září letošního roku bude v Libereckém kraji na Technické univerzitě v Liberci hostit dosud největší setkání nanotechnologických firem, vědeckovýzkumných pracovišť a veřejného sektoru, známé pod názvem NanoCzech Liberec 2023. Tato událost slaví dvacáté výročí od podání světového patentu na průmyslovou výrobu nanovláken a představí aktuální stav výzkumu nanotechnologií v Česku a jejich praktické využití.


Mezinárodní konferenci pořádá Liberecký kraj spolu s Agenturou regionálního rozvoje, Technickou univerzitou v Liberci a agenturami CzechInvest a CzechTrade. TESCAN je hrdým účastníkem této akce a očekává možnost navázat partnerství v oblasti nanotechnologií. Michal Klášterecký, Obchodní Manažer společnosti TESCAN, sdílí své nadšení ohledně této události: „Jsme rádi, že se TESCAN může zúčastnit takto významné akce a navázat kontakty s partnery v oblasti nanotechnologie.“

Tato konference bude skvělou příležitostí pro odborníky i zájemce o nanotechnologie, kteří chtějí získat přehled o aktuálním výzkumu a inovacích v této fascinující oblasti. Sledujte naše webové stránky pro další informace a aktualizace týkající se této důležité události!

Tiskovou zprávu k NanoCzech Liberec 2023 naleznete zde.

14.09.2023