TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

TESCAN TENSOR 4D STEM získal ocenění R&D 100 Awards!

S radostí oznamujeme, že TESCAN TENSOR 4D STEM si odnesl významné ocenění v prestižní soutěži R&D 100 Awards. Tímto úspěchem jsme získali uznání v kategorii Analytický/Testovací přístroj. Tato novinka nás naplňuje hrdostí a připomíná nám, jak jsme kdysi oslavovali ocenění, které získal přístroj TESCAN UniTOM HR.

TESCAN TENSOR 4D STEM získal ocenění R&D 100 Awards!

Ceněná soutěž R&D 100 Awards symbolizuje vynikající výkony ve vědě a inovacích již více než šest desetiletí. Letos se do soutěže zapojilo účastníci z 15 různých zemí a regionů, kteří prošli náročným hodnocením poroty složené ze 45 odborníků z celého světa.

Naším hrdým vítězem se stal revoluční přístroj TENSOR 4D STEM, který jsme vyvinuli s pečlivostí a odhodláním předefinovat standardy výkonu a zároveň zvýšit interaktivitu pro naše uživatele. Tento úžasný přístroj nejen nastavil novou laťku ve svém odvětví, ale přinesl nám také druhé vítězství v soutěži R&D 100 Awards.

Toto ocenění nás utvrzuje v našem neochvějné závazku posouvat hranice vědeckých přístrojů a vytvářet vyšší úroveň interakce s výzkumníky. Vlastnosti přístroje TENSOR nadále formují směr analytických a testovacích technologií.

Chceme upřímně poděkovat všem, kteří se podíleli na vývoji přístroje TENSOR 4D STEM. Vaše oddanost a snaha posilují naši pozici v čele vědeckých inovací. Jsme plni očekávání a těšíme se na další úspěchy, které nás čekají.

Připojte se k nám a společně budeme pokračovat ve snaze dosahovat dokonalosti, spojovat inovace s odhodláním překonávat hranice. Spolu tvoříme příběh vědeckého objevování a revolučních inovací.

24.08.2023