TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Nová Kapitola Spolupráce: TESCAN podporuje vzdělávání a komunitní život v Brně

Spolupráce, Vzdělávání a Relaxace

TESCAN, lídr v oboru skenovací elektronové mikroskopie, je hrdý na to, že může oznámit novou kapitolu ve své spolupráci s městskou částí Brno-Kohoutovice. Jak patříme mezi největší zaměstnavatele v regionu, spojili jsme síly s místními základními školami i občany, abychom posílili vzdělávání a komunitní život v této oblasti.

Na fotce Alena Doležalová, TESCAN a pan Jakub Hruška, starosta MČ Brno – Kohoutovice

Podpora Vzdělávání v Přírodních a Technických Oborech

Jako součást našeho dlouhodobého závazku vůči komunitě jsme zahájili program, v rámci kterého pravidelně zveme žáky z místních základních škol do našich laboratoří. Zde se seznámí s nejnovějšími technologiemi a koncepty v oblasti fyziky, chemie a dalších vědních disciplín. Tímto krokem chceme inspirovat novou generaci vědců a inženýrů.

TESCAN Park: Nový Prostor pro Komunitu a Zaměstnance

Rok 2022 přinesl realizaci dalšího významného projektu – zahájení „TESCAN parku“ u ulice Axmanova. Tento veřejný prostor je designově i funkčně v souladu s vizí naší firmy a nabízí místním obyvatelům, stejně jako našim zaměstnancům, prostor pro relaxaci, setkávání a osobní rozvoj.

Spojení s Budoucností

Spolupráce s městskou částí Brno-Kohoutovice nám umožňuje být více než jen firmou; stáváme se aktivním a pozitivním členem komunity. Těšíme se na další společně strávené roky a na všechny pozitivní změny, které nám přinesou.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na marketing@tescan.com nebo sledovat naše aktivity na Facebooku.

 

11.09.2023