TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

TESCAN představil inovativní kryoEM technologii na 3. sympoziu organizovaném CEITECem

Společnost TESCAN se zúčastnila 3. sympozia o nejnovějších pokrocích v oblasti kryo-EM, které se konalo v Brně ve dnech 25.-26. května 2023. Organizátor byl brněnský CEITEC.  Sympozia se zúčastnilo přibližně 50 výzkumných pracovníků z prestižních evropských univerzit a EM center z celého světa. Společnost TESCAN reprezentovali Jakub Javůrek, Product Marketing Manager for Life Sciences a Ondřej Šulák, Product Marketing Director for Life Sciences, který přednesl poutavou přednášku s názvem „High Throughout Plasma FIB-SEM Solution for Structural Analysis“, v níž představil inovativní technologii společnosti

Ondřej Šulák, Product Marketing Director for Life Sciences, který přednesl poutavou přednášku s názvem „High Throughout Plasma FIB-SEM Solution for Structural Analysis“, v níž představil inovativní technologii společnosti

V rámci programu účastníci sympozia měli možnost navštívit vyrobní prostory společnosti TESCAN, což jim poskytlo neocenitelnou zkušenost s pokročilými výrobními procesy společnosti z první ruky. Díky této návštěvě se účastníci mohli přesvědčit o tom, že TESCAN dbá na kvalitu a přesnost při výrobě špičkových mikroskopických přístrojů.

V rámci programu účastníci sympouia měli možnost navštívit vyrobní prostory společnosti TESCAN

Pro několik klíčových zákazníků, kteří zvažují pořízení kryoPFIB, jsme také uspořádali exkluzivní živou ukázku našeho vlajkového produktu TESCAN AMBER X for Life Sciences. Tato událost se ukázala být pro nás velmi úspěšná, protože jsme zaznamenali značný zájem a pozitivní ohlasy od účastníků.

Naše aktivní účast na sympoziu nám poskytla příležitost prezentovat naše odborné znalosti v oblasti elektronové mikroskopie. Bylo to skvělé prostředí pro získání nových podnětů a posílení kontaktů s potenciálními zákazníky a spolupracovníky. Naše přítomnost na sympoziu také přispěla k posílení pověsti naší společnosti a vyvolala nadšení a zvědavost mezi výzkumnými pracovníky a odborníky z akademické sféry.

Celkově lze tedy říci, že účast na 3. sympoziu CEITEC byla pro společnost TESCAN velmi významná. Kromě toho, že jsme získali nové podněty a posílili naše kontakty, otevřely se nám také dveře k potenciálním spolupracím a budoucím partnerstvím. Jsme nadšeni z ohlasů našich produktů a doufáme, že tato událost nám pomůže dále rozvíjet naše aktivity v oblasti elektronové mikroskopie.

31.05.2023