TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

TESCAN je jedním z hlavních partnerů vzdělávacího kurzu „Podzimní škola elektronové mikroskopie“.

TESCAN je jedním z hlavních partnerů vzdělávacího kurzu s názvem Podzimní škola elektronové mikroskopie pořádaného Ústavem přístrojové techniky AV ČR od 17. do 21. 10. pro postgraduální studenty a mladé vědecké pracovníky působící v oboru elektronové mikroskopie nebo využívající elektronový mikroskop při své práci.

Účastníci kurzu v TESCAN laboratoři.

Jednou z našich misí je neustálé zlepšování ekosystému elektronové mikroskopie. Proto jsme velmi rádi, že můžeme podporovat akce jako je Podzimní škola elektronové mikroskopie (PŠEM) a být součástí vzdělávání mladých vědců, kteří touží přispět k posouvání hranic lidského poznání právě skrze elektronovou mikroskopii.

Náš příspěvek není jen finanční, ale zapojíme se i do samotného programu přednáškami, o které se postarají Petr Klímek (Product Marketing Director pro MS) a Ondřej Šulák (Product Marketing Director pro LS). A aby to nebylo jen o teorii, přivítáme účastníky kurzu přímo v našich laboratořích a ukážeme jim možnosti, které špičková elektronová mikroskopie nabízí.

Přednáška v TESCAN laboratoři

Záštitu nad letošním již desátým ročníkem převzala předsedkyně Akademie věd České republiky prof. RNDr. Eva Zažímalová, CSc. a primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

12.10.2022