TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Pozvánka na seminář: Posílení inovací v materiálových vědách pomocí řešení elektronové a iontové mikroskopie

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na seminář s názvem „Posílení inovací v materiálových vědách pomocí řešení elektronové a iontové mikroskopie“. Seminář se koná v úterý 13. června 2023 na Fakultě stavební ČVUT – budova C, Thákurova 7, 166 29 Praha 6. 

Tento seminář se zaměřuje na rozvíjení inovací a pochopení v materiálových vědách prostřednictvím sofistikovaných technologií elektronové a iontové mikroskopie. Bude to skvělá příležitost pro, aby se dozvěděli více o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti materiálových věd.

Pozvánka na seminář: Posílení inovací v materiálových vědách pomocí řešení elektronové a iontové mikroskopie

 Program začne v 9:00 hodin a bude zahrnovat řadu přednášek od významných odborníků v oboru. Úvod do semináře poskytne Jiří Němeček z Katedry mechaniky, Fakulty stavební, ČVUT v Praze a Michal Klášterecký, Area Sales Manager společnosti TESCAN. 

Během dne se budeme věnovat řadě témat, včetně využití elektronové mikroskopie pro analýzu stavebních materiálů, využití systému FIB-SEM v kombinaci s technikami EDS, WDS a EBSD pro podporu bezpečného provozu jaderných elektráren a mnoha dalších. V rámci programu je zajištěno celodenní občerstvení. 

Seminář je zdarma, ale vyžaduje registraci. Registrovat se můžete zde. 

 

Těšíme se na setkání s Vámi a na zajímavé diskuse o nejnovějších pokrocích v materiálových vědách a mikroskopii. 

26.05.2023