TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Oslavili jsme výročí 30 let!

Po dlouhé odmlce způsobené pandemickou situací jsme měli možnost zase utužit naši TESCAN komunitu. 30. výročí naší značky přímo volalo po oslavě.

Sešli jsme se v hojném počtu, což jen dokazuje, že nejsme jen kolegové, ale rádi si spolu dáme po práci pivo nebo drink a zasportujeme si. Bowling centrum Brno bylo pro nás ideální místo. Kromě bohatého rautu jsme si zahráli adventure golf, beach volejbal a samozřejmě bowling. Oslava se nesla ve slavnostním duchu po celou dobu, nechyběly proslovy, krájení narozeninového dortu a křest vzpomínkové knihy k našemu kulatému výročí. Večer uzavřel DJ a o půlnoci jsme se rozloučili.

Děkujeme všem zúčastněným za fajn atmosféru během celého večera a TESCANu přejeme vše dobré do dalších let!

„Milí kolegové, díky vám tu že tu zůstane něco, co bude přinášet zajímavou práci a inspiraci, radost z tvůrčí činnosti i spolehlivou obživu Vám i příštím generacím. Rozvoj naší firmy přispěje i k rozvoji našeho města a regionu, který má ambici patřit k těm s nejvyšší kvalitou života v Evropě. Všem vám ještě jednou děkuji za ta léta společné práce, vytrvalost a chuť překonávat překážky, ochotu dokazovat, že i v Brně jsou lidé schopni se vyrovnat pracovníkům nejznámějších firem na světě,“ řekl během svého proslovu Jaroslav Klíma, CEO TESCAN ORSAY HOLDINGu.

 

 

24.09.2021