TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Nový UniTOM HR je první dynamické micro-CT, které poskytuje 3D zobrazení se submikronovým rozlišením pro statické studie a vysoké časové rozlišení pro skutečné, nepřerušované 4D dynamické-CT

Poptávka po 3D zobrazování v akademickém prostředí i průmyslu neustále roste, protože výzkumníci chtějí hlouběji porozumět chování materiálů. Micro-CT je technikou, která splňuje požadavek na nedestruktivní 3D snímky a data týkající se struktury, složení a chování vzorku.

 

Dřevěný váleček skenovaný s vysokým rozlišením. Velikost voxelu je 280nm.

Nový UniTOM HR společnosti TESCAN ORSAY HOLDING splňuje všechny požadavky laboratoří, které potřebují vysokou propustnost a submikronové prostorové rozlišení pro co nejpodrobnější 3D charakterizační aplikace. A protože je UniTOM HR postaven na průlomové platformě dynamického micro-CT značky TESCAN, poskytuje možnosti vysokého časového rozlišení, které výzkumníkům umožňují rozšířit jejich studie o nepřerušované 4D dynamické CT. Systém UniTOM HR je navržen tak, aby vyhovoval široké škále tvarů a velikostí vzorků, a je tak ideální volbou jako univerzální systém micro-CT, který pokrývá nejrůznější experimenty běžně prováděné v akademické sféře i v průmyslu – od vizualizace struktury, složení nebo vad až po analýzu chování vzorku za určitých okolních podmínek.

Společnost TESCAN ORSAY HOLDING je průkopníkem ve vývoji dynamického micro-CT jako řešení na klíč, které umožňuje nepřetržité 4D časově rozlišené experimenty. Dynamické micro-CT umožňuje výzkumníkům lépe pochopit, jak se vzorky chovají za měnících se podmínek, protože poskytuje vizualizace v reálném čase, nikoliv s časovou prodlevou. UniTOM HR se stává součástí portfolia, které zahrnuje DynaTOM, naše specializované řešení pro komplexní 3D in-situ experimenty, UniTOM XL pro vysoce výkonné experimenty na různých vzorcích a CoreTOM pro vícerozměrné micro-CT výzkumy ve vědách o Zemi.

Další informace naleznete v oficiální tiskové zprávě nebo v produktovém videu:

05.01.2022