TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Nová technologie Spectral CT od TESCANu přináší revoluční změny v oblasti mikro-CT zobrazování na Univerzitě Pau (UPPA)

Nedávno jsme natočili video s Univerzitou v Pau (UPPA) v krásné jižní Francii, kde jsme instalovali náš TESCAN UniTOM XL s novou možností Spectral CT v jejich centru rentgenového zobrazování DMEX. Jedná se o našeho prvního zákazníka s technologií Spectral CT, která představuje revoluci v micro-CT zobrazování, neboť umožňuje nedestruktivní charakterizaci struktury a chemického složení vzorku ve 3D, a to vše prostřednictvím jediného micro-CT řešení. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s týmem UPPA a posouvat hranice rentgenového zobrazování v široké škále výzkumných aplikací.
Jak si můžete přečíst v předchozím příspěvku na blogu, Spectral CT představuje revoluci v micro-CT zobrazování – poprvé je nyní možné charakterizovat strukturu a chemické složení vzorku ve třech rozměrech, nedestruktivně, pomocí jediného micro-CT řešení.

Hannelore Derluyn, vědecká pracovnice CNRS, Pascale Sénéchal, výzkumný inženýr v Centru pro rentgenové zobrazování DMEX.

Nenechte si ujít příležitost vidět revoluční přístroj TESCAN UniTOM XL se Spectral CT v akci v centru rentgenového zobrazování DMEX na jihu Francie a dozvědět se, jak posouvá hranice nedestruktivního 3D mikro-CT zobrazování. Podívejte se nyní.

01.05.2023