TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Magazín Microscopy Today představuje TENSOR společnosti TESCAN: první specializovaný 4D-STEM přístroj na světě pro charakterizaci v nanoměřítku

Společnost TESCAN, přední dodavatel vědeckých přístrojů, získala v časopise Microscopy Today významnou publikaci o své nejnovější inovaci – TESCAN TENSOR. TENSOR je nejmodernější 4D-STEM přístroj, který poskytuje bezkonkurenční použitelnost a výkon pro charakterizaci funkčních materiálů, tenkých vrstev a přírodních i syntetických krystalů.

Společnost TESCAN, přední dodavatel vědeckých přístrojů, získala v časopise Microscopy Today významnou publikaci o své nejnovější inovaci – TESCAN TENSOR

TENSOR je prvním specializovaným 4D-STEM řešením na světě, což z něj činí jedinečný a cenný nástroj v oblasti charakterizace nanomateriálů. Dirk Van Der Wal, Chief Marketing Officer, vysvětlil v článku Microscopy Today, jak se schopnosti přístroje TENSOR odlišují od ostatních přístrojů na trhu. Jeho výjimečný 4D-STEM výkon a schopnost poskytovat multimodální charakterizaci morfologických, chemických a strukturních vlastností v nanoměřítku z něj dělají pro výzkumníky převratnou novinku.

Společnost TESCAN se vždy snažila poskytovat vědecké komunitě špičkové technologie a TENSOR není výjimkou. Díky tomuto novému přístroji mohou nyní vědci získávat přesnější a podrobnější informace o vlastnostech materiálů v nanorozměrech, což otevírá cestu k novým objevům a pokroku v různých oblastech.

Článek o řešení TENSOR je povinnou četbou pro každého, kdo se zajímá o charakterizaci v nanorozměrech a nejnovější pokroky ve vědeckém přístrojovém vybavení. Chcete-li se dozvědět více o TESCAN TENSOR a jeho jedinečných schopnostech, určitě si článek přečtěte.

20.04.2023