TESCAN
menu
Sledujte nás:

Vybrané články

Nejnovější články

Jak dopadl MICRO MACRO Quiz v soutěži WebTop100 2022?

Minulý týden v úterý 15. listopadu proběhla konference WebTop100, jejíž součástí bylo také vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za rok 2022 a my jsme přímo na místě s napětím čekali na to, jak si v kategorii Brandové kampaně vedl MICRO MACRO Quiz, na jehož přípravě jsme se podíleli.

A vedl si skvěle! Porota ocenila především propracovanost jeho realizační části, která zvolené téma chytře propojovala s místy v rámci Brna. Účastníci kvízu mohli nejvíce bodů získat z otázek zodpovězených po objevení a naskenování QR kódů na nejrůznějších místech – jedlý papír v cukrárně, filmový plakát v kině, podtácek s originálním designem v Baru, který neexistuje či záložka v knihovně a další.

2. místo pro Micro Macro Quiz v kategorii Brandová kampaň

Porotu dále zaujala kvalita kampaně, jež se projevila nejen v počtu soutěžících, který překonal veškerá očekávání, ale také v nadstandardním množství návštěv webu projektu. Hodnotícím neunikla ani šikovná práce s maximálním využitím partnerů při dodržení nastaveného rozpočtu a MICRO MACRO Quiz si tak ze soutěže odnáší fantastické druhé místo.

Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí celého Micro & Macro projektu a prezentovat krásy elektronové mikroskopie jak Brňanům prostřednictvím kvízu, tak celému světu skrze EXPO v Dubaji.

23.11.2022